Tekerlekli sepetler Portekiz’de üretiliyor ve Avrupa Birliği’nin en sıkı dayanıklılık ve kalite standartlarına sahip. Ayrıca, kuvvetli ve esnek kopolimer hammadeden üretildikleri için hem hafif hem de çarpma veya düşme gibi olağan darbelere karşı son derece dayanıklı.

Tekerlek, sepetin küçük bir kısmı gibi görünse de, yer ile temasını sağlayan ve ağırlığı kaldıran ana parça olarak büyük öneme sahiptir. Tıpkı motorlu taşıtlarda olduğu gibi, bu sepetlerde de daha büyük tekerlek çapı daha rahat bir kullanım ve kalite sağlar. Altron marka sepetlerimizin tekerlek çapları 50mm ve 75mm olarak sektördeki en büyük boylara ve kaliteye sahiptir.

Altron markalı tekerlekli sepetler, sektördeki en kaliteli ve dayanıklı saplara sahiptir. Taşıma sapı, kullanıcılar tarafından en çok temas edilen parçadır. Her şekil kullanıma karşı dayanıklı olması gerekir. Sepetlerimizde kullanılan ve çok yüksek kaliteli olan plastik karışım, üstün dayanıklılık sağlarken aynı zamanda kırılmaya karşı esnektir.

Her ürün, günlük kullanımı esnasında zor şartlar altında kalabilir. Üretim testlerinin bu durum göz önünde bulundurarak yapılması, ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 25KG taşıma kapasitesine sahip olan sepetlerimizin testleri çok daha ağır şartlar altında yapılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Fiyatı daha ucuz da olsa, kalitesiz bir ürün için yapacağınız bir yatırım ileride daha yüksek maliyet olarak geri dönecektir. Kalitesi konusunda hiç bir endişemiz olmayan tekerlekli sepetlerimiz üretici hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantimiz altındadır. Hangi marka sepeti kullanırsanız kullanın, kaliteden ve güvenceden asla taviz vermeyin.

Müşterilerinizin kullanımına sunacağınız sepetlerin sadece finansal nedenlerle değil, kurumsal bütünlük açısından da belirli bir estetiğe ve kaliteye sahip olmaları, markanızın algısı açısından önemlidir. Kurumsal renklerinize uygun sepet seçeneklerimizin yanı sıra, sepetlerinizin ön tarafını kendi markanızın reklamı için veya promosyon amaçlı olarak kullanabilirsiniz.